R E K L A M A

Huawei Nova 8 SE - dwie wersje i szybkie ładowanie

Opublikowane:
fot. Huawei

Dalekowschodni leakster zdradził specyfikację nadchodzącego modelu Huawei Nova 8 SE. Ciekawostkę stanowi fakt, że mowa o dwóch różnych wariantach tego modelu.

Rzadko się zdarza, by producent oferował model z jedną nazwą, ale różnymi specyfikacjami. Według Stacji Cyfrowych Plotek, tak właśnie będzie w przypadku Nova 8 SE. Smartfon będzie oferowany z różnymi procesorami. Przewidywana jest wersja z układem MediaTek Dimensity 720, ale też z Dimensity 800U. Możliwe, że warianty te przeznaczone są na różne rynki - ale na razie to jedynie domniemanie.

Reszta specyfikacji ma już być wspólna dla obu odmian. Huawei Nova 8 SE ma mieć OLED-owy wyświetlacz o przekątnej 6,53 cala, rozdzielczości Full HD+ i standardowej częstotliwości odświeżania obrazu, czyli 60 Hz. Całkiem możliwe, że pod ekranem zostanie zamontowany czytnik linii papilarnych. W ekranie znajdziemy jeszcze otworek na 16-megapikselowy aparat do selfie. Tylny aparat fotograficzny będzie zaś poczwórny, z główną matrycą 64 Mpx i modułem szerokokątnym 8 Mpx. Komplet uzupełnią dwa 2-megapikselowe oczka do makro i rozmywania tła.

Huawei Nova 8 SE ma otrzymać stosunkowo niewielki akumulator, o pojemności 3800 mAh, ale za to z szybkim ładowaniem 66 W. Sprzęt ma być też całkiem smukły i lekki - 7,46 mm grubości i 178 g wagi. Daty premiery jeszcze nie znamy...

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!