R E K L A M A

Samsung patentuje nowy styl

Opublikowane:
To nie jest niestety nowy Galaxy S - ale Blade Bezel trafi pewnie do wielu modeli
To nie jest niestety nowy Galaxy S - ale Blade Bezel trafi pewnie do wielu modeli
fot. LetsGoDigital

Niedawno dowiedzieliśmy się, że smartfony serii Samsung Galaxy S21 otrzymają ekrany z wąską, równą ramką. Dziś dowiadujemy się, jaką nazwę będzie nosić to rozwiązanie.

16 października w koreańskim urzędzie ochrony własności intelektualnej (KIPO) zastrzeżono znak towarowy Blade Bezel. Nazwa właściwie nie budzi wątpliwości - to ramka wąska niczym ostrze. W załączonej dokumentacji zaznaczono ponadto, czego dotyczy zastrzegany znak towarowy. Mowa tam o dużym wyświetlaczu, ekranie smartfona, ekranie aparatu cyfrowego, podglądzie wideo oraz technologiach LCD, LED i OLED. Wiadomo zatem że chodzi o wygląd obudowy wokół ekranu. Pytanie, który?

Możliwe, że mowa o telefonie z uchylanym ekranem, o którym dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Znacznie bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ten, wskazujący, że Blade Bezel trafi do modeli z nowej serii Samsung Galaxy S21 - szczególnie, że wcześniej była już mowa o ich wąskiej ramce. Jest zatem wysoce prawdopodobne, że zastrzeżenie dotyczy właśnie nowych flagowców, ale podejrzewam, że będzie stosowane również w odniesieniu do innych modeli.

Jak może to wyglądać - pokazał popularny leakster Ice Universe. Grafiki są oczywiście nieoficjalne, mogą nie odzwierciedlać w pełni ostatecznego wyglądu urządzeń.

Na podstawie informacji LetsGoDigital

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Doya
A czy dostaniemy w tych czasach coś poniżej 6 cali?
.89.40.204 | 23 Oct 2020, 11:10