R E K L A M A

OnePlus 8T w benchmarku - co pokazał?

Opublikowane:
OnePlus 8T
OnePlus 8T
fot. OnLeaks, Pricebaba

Popularny benchmark Geekbench odnotował test nowego OnePlusa 8T. Dzięki temu udało się potwierdzić najmocniejszą opcję pamięci nadchodzącego modelu.

Benchmark Geekbench potwierdził, że OnePlus 8T ma topowego Snapdragona - ale to już wiedzieliśmy. Dzięki benchmarkowi udało się jednak potwierdzić, że OnePlus 8T będzie oferowany w wersji z 12 GB pamięci operacyjnej, co potwierdza wcześniejsze, nieśmiałe przypuszczenia. Oczywiście, będzie również wariant tańszy, z pamięcią 8 GB. Spodziewamy się, że telefon będzie mieć 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej do wyboru, a także szybkie ładowanie o mocy 65 W.

Jak dowiedzieliśmy się wcześniej, OnePlus 8T ma 6,55-calowy ekran AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, a także aparat z matrycą 48 albo 64 Mpx, jak również 16-megapikselowy aparat szerokokątny, 5-megapikselowy aparat do makro i 2-megapikselowy do rozmywania tła. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 4500 mAh. OnePlus 8T zadebiutuje 14 października. Niestety, okazało się, że nie będzie to pierwszy na świecie smartfon z Andoidem 11 - poza Pixelami. Palmę pierwszeństwa podkradło Vivo V20.

Na podstawie informacji Geekbench

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!