R E K L A M A

Warp Charge 65 w nadchodzącym modelu OnePlus 8T

Opublikowane:

Producenci mocno stawiają na dostarczanie smartfonów, które zapewnią jak najdłuższe czasy pracy. A jeśli nie da się powiększyć baterii, zawsze można sięgnąć po coś innego - zapewnienie błyskawicznego ładowania ogniwa. W przypadku technologii Warp Charge 65 kwadrans ładowania zapewni działanie smartfonu przez cały dzień.

OnePlus pochwalił się dzisiaj swoją najszybszą technologią ładowania, Warp Charge 65, która zadebiutuje razem z nadchodzącym modelem OnePlus 8T. Ma ona sprawić, że ogniwo o pojemności 4500 mAh, zamontowane w tym smartfonie, zostanie naładowane do pełna w 39 minut - w ciągu zaledwie kwadransa stan naładowania ma wynieść 58%.

OnePlus 8T wykorzystuje dwie baterie, które dzięki Warp Charge 65 będą ładowane jednocześnie przy 30 W, a przy tym mają się nie nagrzewać, nawet podczas używania telefonu. Ładowarka Warp Charge 65 jest kompatybilna z innymi urządzeniami i obsługuje poprzednie technologie oferowane przez OnePlus. Wspiera ładowanie 45 W PD - dzięki temu może ładować laptopy i tablety.

OnePlus zadbał też o zabezpieczenia - kabel i ładowarkę kontroluje dedykowany chip, a 12 czujników temperatury w telefonie ma zapewnić efektywne i bezpieczne ładowanie urządzenia. W OnePlus 8T zamontowano też nowy system rozpraszania ciepła, by temperatura ładowania pozostawała na odpowiednim poziomie. Przypomnijmy, że OnePlus 8T wraz z technologią Warp Charge 65 zadebiutuje 14 października.

Źródło: informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!