R E K L A M A

POCO X3 dla Indii - sporo informacji w przeddzień premiery

Opublikowane:
fot. POCO

Indyjski oddział POCO potwierdza jutrzejszą premierę lokalnego wariantu POCO X3, podając jednocześnie całkiem sporo informacji na jego temat.

Na dedykowanej podstronie możemy zobaczyć rendery telefonu, które wskazują, że nie różni się wyglądem od wersji dostępnej u nas. Podano, że smartfon otrzyma procesor Snapdragon 732G oraz wyświetlacz o częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. POCO India podaje ponadto, że lokalny X3 otrzyma aparat fotograficzny z matrycą 64 Mpx, szybkie ładowanie o mocy 33 W oraz specjalny układ chłodzenia procesora. Wygląda zatem na to, że wbrew pogłoskom, indyjski wariant POCO X3 nie będzie ustępować modelowi dostępnemu u nas.

Mówiło się o słabszym procesorze - a tymczasem nie wygląda na to, by dokonano zmian. Co najwyżej, smartfon straci NFC - bowien nie widać przypisku przy nazwie. Są za to szanse, że urośnie akumulator. Indyjski oddział POCO opublikował tweet z literówką, która chyba nie jest przypadkowa - i wskazuje na pojemność 6000 mAh. Może się zatem okazać, że indyjski wariant będzie ciekawszy od naszego...

Na podstawie informacji Flipkart

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!