R E K L A M A

Nowy wariant POCO X3 dla Indii!

Opublikowane:
Nowy POCO X3 w Google Play Console
Nowy POCO X3 w Google Play Console
fot. MySmartPrice

POCO X3 pojawi się wkrótce prawdopodobnie w nowym wariancie, dedykowanym na rynek indyjski. Telefon będzie lekko, ale dość istotnie zmodyfikowany.

O nowym modelu informuje Google Play Console, czyli źródło, jakie można uznać za wiarygodne. Wskazuje ono, że smartfon - choć jego nazwa się nie zmieni - będzie mieć więcej pamięci operacyjnej. POCO X3 NFC, którego już znamy, ma 6 GB. Model, który zapowiada GPC, ma natomiast 8 GB. Co więcej, zmianie ma ulec również procesor. W miejsce Snapdragona 732G w "indyjskim" modelu pojawi się Snapdragon 730. Nazwa, podawana w Konsoli, sugeruje ponadto, że smartfon może też nie mieć NFC. Należy jednak dopuszczać myśl, że po prostu nazwę zapisano w skrócie, bez dopisku, z jakim smartfon występuje u nas.

Możliwe, że indyjski wariant dostanie też słabszy aparat fotograficzny (48 Mpx), w dodatku podwójny, zamiast potrójnego. Tak wskazuje niedawna plotka - ale nie mamy pewności, czy mówi ona dokładnie o tym samym modelu, co dzisiejszy przeciek. Poza wymienionymi elementami, reszta specyfikacji powinna pozostać taka sama - a jaka, możecie sprawdzić tutaj.

Na podstawie informacji MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!