R E K L A M A

Najtańszy smartfon obsługujący 5G - premiera Realme X50 5G w Polsce

Opublikowane:

Realme X50 5G ma oficjalnie zadebiutować na polskim rynku już 17 września o godzinie 16.00. Wydarzenie będzie miało postać eventu online transmitowanego na YouTubie i Facebooku. Średnia półka zyska szalenie interesujący model - który faktycznie można nazwać najtańszym smartfonem na polskim rynku, obsługującym sieci 5G.

Ostatnio mieliśmy prawdziwy urodzaj na średniopółkowe konstrukcje obsługujące 5G - w większości były to urządzenia z procesorem Snapdragon 765. Realme X50 5G jest kolejnym przedstawicielem tej fali. Ale nowy procesor z modemem 5G to nie wszystko. Smartfon zapewnia także wysoką częstotliwość odświeżania ekranu - do 120 Hz - to wartość godna modeli z najwyższej półki. Efekty pracy można podziwiać na 6,57-calowym wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+2. Za zdjęcia odpowiada podwójny aparat do selfików oraz poczwórny aparat główny z podstawowym modułem 48 MP. Na pokreślenie zasługuje wsparcie technologii szybkiego ładowania Flash 30 W, dzięki której smartfon może być naładowany w 70% w ciągu zaledwie 30 minut.


Model Realme X50 5G można już kupić w popularnych sklepach z elektroniką. Jego cena - 1499 złotych - faktycznie pozwala nazwać go najtańszym na rynku smartfonem obsługującym 5G. Przynajmniej na dzień dzisiejszy. Oto oficjalne ceny najpopularniejszych modeli ze średniej półki, dysponujących tym samym procesorem co X50 5G - i faktycznie Realme kosztuje wśród nich najmniej:

Źródło: Realme

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!