R E K L A M A

Samsung Galaxy S20 Fan Edition również z Exynosem?

Opublikowane:
fot. myfixguide

Jak dotąd, byliśmy przekonani, że Samsung Galaxy S20 Fan Edition będzie oferowany wyłącznie z procesorem Qualcomma. Wygląda jednak na to, że w przypadku tego modelu nie unikniemy jednak "regionalizacji"...

Topowe Samsungi są zwykle oferowane w dwóch wersjach. Upraszczając, Azja i USA dostają wariant z topowym procesorem Snapdragon, a reszta świata - z firmowym procesorem Samsung Exynos. Spodziewaliśmy się, że w przypadku Samsunga Galaxy S20 Fan Edition będzie inaczej - i otrzymamy tylko jeden, globalny wariant, z procesorem Qualcomm Snapdragon 865. Okazało się jednak, że telefon powstanie również w wersji z Exynosem. Taki właśnie model pojawił się dziś w popularnym benchmarku.

Podobnie, jak wcześniej wersję ze Snapdragonem, nowy wariant pokazał się w benchmarku Geekbench. Ma procesor Exynos 990 oraz 8 GB pamięci operacyjnej. Wcześniej udało się ustalić, że telefon ma wyświetlacz o przekątnej 6,5-6,7 cala i odświeżaniu 120 Hz, 32-megapikselowy aparat do selfie, a także potrójny aparat tylny - z dwoma matrycami po 12 megapikseli i 8-megapikselową z teleobiektywem. Samsung Galaxy S20 Fan Edition ma zadebiutować w październiku, wyceniony na 900 tys. wonów, czyli 747 USD lub 2919 zł.

Na podstawie informacji MyFixGuide

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!