R E K L A M A

Samsung Galaxy S20 Fan Edition - cena i specyfikacja

Opublikowane:
Były trzy... dołączy czwarty!
Były trzy... dołączy czwarty!
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Od kilku tygodni krążą plotki o budżetowym flagowcu Samsunga, Galaxy S20 Lite, a raczej Galaxy S20 Fan Edition. Znamy już jego specyfikację, a także cenę. Całość zapowiada się co najmniej dobrze.

Jak na razie, zdążyliśmy się dowiedzieć, że Samsung Galaxy S20 Fan Edition będzie mieć procesor Qualcomm Snapdragon 865, a także 6 GB pamięci RAM. Kolejny przeciek przyniósł wieści o ekranie z częstotliwością odświeżania obrazu 120 Hz, z niewielkim, 3,3-milimetrowym otworkiem na aparat do selfie. Wśród elementów nieoficjalnej specyfikacji pojawia się także certyfikat szczelności IP68. Nie zabraknie oczywiście 5G.

Wreszcie pojawiły się jednak konkretniejsze informacje - i to wprost z Korei. Są co prawda nadal nieoficjalne - ale już dość dokładne. Samsung Galaxy S20 Fan Edition ma mieć płaski wyświetlacz o przekątnej 6,5-6,7 cala, ale wciąż możemy liczyć, że będzie to matryca Super AMOLED. Ponadto, w smartfonie ma się znaleźć 32-megapikselowy aparat do selfie, a także potrójny aparat tylny. Jego główna matryca ma mieć 12 megapikseli, zaś dodatkowa, z teleobiektywem - 8. Kolejny moduł będzie zapewne szerokokątny, znów z 12-megapikselową matrycą. Smartfon ma zadebiutować w październiku, a jego cena ma wynieść 900 tys. wonów, czyli 747 USD lub 2919 zł.

Na podstawie informacji The Elec

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!