R E K L A M A

Motorola Razr 2020 - jak wygląda w rzeczywistości?

Opublikowane:
Motorola Razr 2020
Motorola Razr 2020
fot. Weibo

Od pewnego czasu krążą po sieci plotki na temat nowego, składanego smartfonu Motoroli - a dziś możemy zobaczyć, jak urządzenie prezentuje się w realnym świecie.

Trzeba przyznać, że Motorola Razr 2020 wygląda jeszcze lepiej, niż poprzedni model. Front zasłonięto zagiętym szkłem, pod którym kryje się nieco powiększony wyświetlacz zewnętrzny. Niestety, widać też, że aparat fotograficzny pozostał pojedynczy. Po wewnętrznej stronie klapki widzimy elastyczny ekran bez wyraźnego załamania w miejscu zgięcia. W dolnej partii ekranu pozostawiono charakterystyczny "podbródek", natomiast w górze - jak mi się zdaje - widać notch. Niestety, ta część nie jest najlepiej widoczna na zdjęciu... Widać za to, że ze wspomnianej "bródki" zniknął czytnik linii papilarnych.

Nowa "Żyleta" ma być napędzana procesorem Qualcomm Snapdragon 765, wspieranym przez 8 GB pamięci operacyjnej i 256 GB pamięci flash. Telefon ma otrzymać dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 48 i 20 megapikseli, a do kompletu - stosunkowo niewielki akumulator - o pojemności 2845 mAh. Podobno nowy Razr ma - w odróżnieniu od poprzednika - współpracować z normalnymi, fizycznymi kartami SIM, a nie tylko eSIM.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!