R E K L A M A

OPPO przedstawia innowacyjne rozwiązania z dziedziny szybkiego ładowania

Opublikowane:

Firma OPPO zaprezentowała dziś nowe rozwiązania, które pomogą szybciej naładować nasze urządzenia. Wśród nich znalazła się technologia szybkiego ładowania 125 W, opcja bezprzewodowego szybkiego ładowania AirVOOC 65 W, kompaktowa, przenośna miniładowarka SuperVOOC o mocy 50 W, a także miniładowarka do szybkiego ładowania o mocy 110 W.


Technologia szybkiego ładowania 125 W to najnowszy przełom w obszarze błyskawicznego ładowania urządzeń, który zrewolucjonizuje rynek telefonów. Zapewnia też bezpieczeństwo urządzeń dzięki zaawansowanym algorytmom szyfrowania i rygorystycznej kontroli temperatury. Technologia wykorzystuje technologię bezpośredniego ładowania, która w 5 minut pozwala zasilić 41% baterii o pojemności 4000 mAh, a proces całkowitego naładowania trwa zaledwie 20 minut. Jednocześnie rozwiązanie jest kompatybilne z poprzednimi protokołami ładowania SuperVOOC i VOOC, a także obsługuje główne protokoły, takie jak 65 W PD czy 125 W PPS.


Technologia bezprzewodowego szybkiego ładowania AirVOOC 65 W pozwala z kolei naładować baterię szybciej niż w przypadku tradycyjnego ładowania przewodowego. Wykorzystuje autorską funkcję izolowanych pomp ładowania i układ dwóch równoległych cewek, co dodatkowo zwiększa wydajność. Pozwala naładować baterię o pojemności 4000 mAh w zaledwie 30 minut. Jest ona także kompatybilna ze standardem Qi i gwarantuje użytkownikom możliwość bezprzewodowego, superszybkiego ładowania ich urządzeń.

Dodatkowo OPPO zaprezentowało właśnie koncepcyjny model bezprzewodowej ładowarki wykorzystującej technologię AirVOOC 65 W. Ładowarka ma pięknie rzeźbioną szklaną powierzchnię, wykonaną za pomocą metody szybkiego bezmatrycowego prototypowania, którą po raz pierwszy zastosowano na rynku konsumenckich urządzeń elektronicznych.


OPPO zaprezentowało również najmniejszą i najcieńszą na świecie miniładowarkę SuperVOOC o mocy 50 W oraz miniładowarkę do szybkiego ładowania o mocy 110 W, wyposażoną w unikalną architekturę dwupoziomową. To unikalne akcesoria, które - ze względu na ich kompaktowość - łatwo nosić ze sobą wszędzie.


Miniładowarka SuperVOOC 50 W od OPPO ma rozmiar karty kredytowej o grubości krawędzi bocznej rzędu 1,05 cm. Jest kompatybilna z protokołami VOOC, obsługuje podstawowe protokoły, takie jak 27 W PD czy 50 W PPS, i można używać jej do ładowania wielu różnych urządzeń, od telefonów po laptopy.


Miniładowarka do szybkiego ładowania 110 W powstała na bazie ładowarki SuperVOOC 50 W. Została wyposażona w połączenie laminatu i kompaktowych struktur. Pozwoliło to ograniczyć wymiary urządzenia do rozmiaru standardowej ładowarki o mocy 18 W.

Źródło: OPPO

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
prosto
To mi się podoba. Na pewno kupię.
.205.197.223 | 15 Jul 2020, 13:07