R E K L A M A

Realme szykuje model z baterią 6000 mAh

Opublikowane:

Nie wiemy, jak będzie wyglądał ani jaka będzie jego specyfikacja, ale Realme chwali się w mediach społecznościowych, że w planach ma smartfon wyposażony w ogniwo o pojemności 6000 mAh.

Użytkownicy smartfonów oczekują, że baterie w smartfonach będą zapewniać coraz lepsze czasy pracy urządzeń - ale dopóki w technologii ich produkcji nie nastąpi jakaś rewolucja, to możemy oczekiwać przede wszystkim większych pojemności i szybszego ładowania. Obydwa te trendy są widoczne współcześnie. Powszechnieją coraz szybsze ładowarki, które w kilkanaście minut potrafią naładować baterię smartfonów, a sama pojemność ogniw z każdym rokiem się zwiększa. Kiedyś normą były baterie 2500-3000 mAh, obecnie nowym standardem są wartości miedzy 4000 a 5000 mAh. Ale niektórzy producenci idą o krok dalej i oferują modele z bateriami o pojemności 6000 mAh. Wkrótce do tej grupy dołączy Realme.

Taką informację wrzucił na Instagrama Palson Yi, dyrektor ds marketingu Realme. Zdradził tylko, że model ten pojawi się na rynku w Indonezji, co by sugerowało raczej średnią półkę cenową. Zapewne najbliższe tygodnie przyniosą więcej szczegółów.

Źródło: Gizchina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!