R E K L A M A

Huawei prezentuje nowy średniopółkowy smartfon 5G na polskim rynku

Opublikowane:

Huawei P40 Lite 5G to nowy smartfon 5G, który producent oferuje w Polsce za 1799 złotych (w praktyce to nowa wersja P40 Lite z procesorem Kirin 810). Napędzany jest przez Kirin 820 ze zintegrowanym modemem 5G. Do tego oferuje poczwórny aparat, szybkie ładowanie, sporo pamięci i różne wersje kolorystyczne.

Huawei P40 Lite 5G został wyposażony w 64 MP aparat główny, który wspiera 8 MP aparat ultraszerokokątny, 2 MP aparat do pomiaru głębi oraz 2 MP obiektyw makro. Smartfon wyposażony jest w wyświetlacz o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli, który wypełnia 90,3% frontowego panelu. Czytnik linii papilarnych znajduje się na bocznej obudowie i umożliwia odblokowanie urządzenia w zaledwie 0,25 sekundy. Smartfon zasilany jest przez baterię o pojemności 4000 mAh, którą można szybko naładować w 30 minut do 70% dzięki autorskiej funkcji Huawei SuperCharge 40 W. P40 Lite 5G wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10.1, bazujące na systemie Android, i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS).

Nowy model dostępny jest w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 1799 zł w trzech kolorach: zielonym, czarnym i agat (pastelowy gradient). Można go kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sieci Plus.

Źródło: informacja prasowa Huawei

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!