R E K L A M A

myPhone Rumba 2 i Twist 2 - dwa nowe modele z klapką w ofercie producenta

Opublikowane:

myPhone wprowadził na rynek kolejne generacje popularnych komórek z praktyczną klapką: myPhone Rumba 2 i Twist 2. Telefony w zestawie wraz ze stacją ładującą wyceniono odpowiednio na 159 zł i 119 zł.

Telefony w formie klapki są współcześnie produktem niszowym, ale wciąż mają swoich zwolenników. Z myślą o nich mPTech przygotował dwa nowe modele: myPhone Rumba 2 i Twist 2. Obydwa można kupić w e-sklepie producenta.

myPhone Rumba 2 oferowany jest w kolorze czarnym ze srebrnymi ramkami. Ma dwa niezależne ekrany: wewnętrzny o przekątnej 2,4 cala oraz drugi, mniejszy (1,44 cala), dostarczający powiadomień czy informacji o godzinie bez konieczności otwierania klapki. Telefon ma też duże klawisze dla wygodnej obsługi oraz baterię o pojemności 800 mAh, która zapewnić ma do 12 dni działania w stanie czuwania lub do 4 godzin ciągłych rozmów. Ładowanie akumulatora w telefonie ułatwia stacja dokująca, lecz można ładować go również w sposób tradycyjny - za pomocą kabla i dwustronnego złącza USB. Rumba 2 ma ponadto programowalny przycisk bezpieczeństwa SOS, Bluetooth, oferuje obsługę MP3 i latarkę. myPhone Rumba 2 jest do kupienia za 159 złotych w sklepie producenta.


myPhone Twist 2 to telefon dostarczający podobnych funkcji co Rumba 2, lecz utrzymany w innej stylistyce. Dostępny jest w kolorze granatowym i ma bardziej obłe kształty. Ma kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala, a do tego dużą, wygodną klawiaturę wraz z programowalnymi klawiszami M1 i M2. Zasila go bateria o pojemności 800 mAh, ponadto wyposażony jest stację ładującą, programowalny przycisk SOS, Bluetooth i latarkę. Oferuje też DualSIM. myPhone Twist 2 wyceniono na 119 złotych i jest do kupienia na stronie producenta.


Źródło: informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!