R E K L A M A

Google Play Console ujawnia model LG K31

Opublikowane:

Wcześniej nie pojawiały się żadne nieoficjalne doniesienia o K31, tymczasem właśnie taki smartfon od LG pojawił się w Google Play Console. To pozwoliło poznać podstawową specyfikację i obejrzeć urządzenie - przynajmniej z frontu.

Telefon ma Androida 10 i ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 z grafiką Imagination Tech PowerVR GE8320 (650 MHz). Do tego wyświetlacz HD+ o rozdzielczości 720 x 1520 pikseli, co daje gęstość upakowania pikseli na poziomie 280 ppi. Przekątna wyświetlacza nie jest podana w specyfikacji, za to dowiadujemy się, że smartfon będzie miał 2 GB pamięci RAM.

Grafika pokazuje, że LG K31 będzie miał wycięcie w kształcie kropli wody i dość sporą ramkę pod ekranem. Wydaje się też, że klawisz głośności umieszczony zostanie po lewej stronie wyświetlacza, a przycisk zasilania - po prawej. Pod przyciskami głośności można zobaczyć kolejny klawisz, który może służyć do szybkiego uruchomienia Asystenta Google. Niestety nie wiemy nic na temat ceny lub kiedy telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: Android Community

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!