R E K L A M A

Lenovo Legion w Antutu - będzie moc! Znamy też datę premiery

Opublikowane:

Firma Lenovo potwierdziła, że planuje wypuścić na rynek gamingowy model Lenovo Legion - i będzie to naprawdę niedługo. Natomiast dzięki Antutu dowiedzieliśmy się, z jaką wydajnością możemy mieć tu do czynienia.

W popularnym benchmarku Antutu pojawił się model Lenovo z oznaczeniem L79031, który najprawdopodobniej należy do modelu Legion. I ten właśnie model wykręcił imponujący wynik, przekraczający 648 tysięcy punktów.

Antutu potwierdza, że Lenovo Legion będzie miał Snapdragona 865 Plus (ten sam, który napędzać ma ASUS ROG Phone 3, który zadebiutuje 22 lipca). Wspiera go grafika Adreno 650, 16 GB pamięci RAM LPDDR5 i 512 GB pamięci wewnętrznej UFS 3.1, Całość działa pod kontrolą Androida 10, prawdopodobnie z interfejsem Legion UI. Spodziewamy się też ekranu o częstotliwości odświeżania 144 Hz,baterii o pojemności 4000 mAh i szybkiego ładowania.

A data premiery? Gdy tylko Qualcomm oficjalnie zaprezentował nowy procesor Snapdragon 865 Plus, Lenovo udostępniło plakat zapowiadający datę premiery urządzenia. I jest to... 22 lipca, podobnie jak w przypadku gamingowego ASUS ROG Phone 3, ale godzinę wcześniej :)

Źródło: Gizmochina, SparrowNews

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
mlodykubii
Super, wreszcie gamingowy smartfon, ale jest jeden problem, nie ma tak wymagających dobrych gier na androida, aby potrzebny był gamingowy telefon.
Przeportujcie jakiegoś Wieśka na telefon, albo Dying Light, to wtedy kupię.
.220.164.251 | 09 Jul 2020, 08:07