R E K L A M A

Nowe atrapy smartfonów z serii iPhone 12 - przecieki się potwierdzają

Opublikowane:

Przedpremierowe atrapy smartfonów Apple'a trafiły w ręce osób z serwisu MacRumors, które nie omieszkały podzielić się ich zdjęciami z internetową społecznością.

Reprezentują one trzy wersje iPhone'a 12: z 5,4-, 6,1- i 6,7-calowym ekranem. I potwierdzają to, co do tej pory ujawniono w mediach o nowej rodzinie iPhone'ów. Największym z nich będzie iPhone 12 Pro Max - to będzie największy smartfon jaki do tej pory zaprezentuje Apple. Podobają się nam płaskie ekran, choć wciąż nie jest rozstrzygnięte, czy w modelach Pro pojawi się wyższa częstotliwość odświeżania, czy może producent wprowadzi tę opcję dopiero w smartfonach debiutujących w 2021 roku.

Wszystkie iPhone'y z numerem 12 mają obsługiwać sieci 5G i dysponować ekranami OLED, ponadto będą wyposażone w minimum 128 GB wewnętrznej pamięci. Pewne zamieszanie jest jeszcze w kwestii aparatów, nie wiadomo bowiem w ile i jakie aparaty będzie wyposażony model standardowy. Niektóre źródła wspominają o obecności sensora LiDAR, inne nie. W zaprezentowanych atrapach liczba aparatów nie ma większego znaczenia - trzeba dodać, że są one tworzone pod kątem producentów akcesoriów na podstawie przecieków i projektów - chodzi o to, by po premierze jak najszybciej zaprezentować ofertę kompatybilnych pokrowców, etui i in. Dlatego realna liczba aparatów nie ma znaczenia.

A kiedy możemy spodziewać się premiery? Analityk Ming-Chi Kuo, uchodzący za wiarygodne źródło informacji o planach Apple'a twierdzi, że Kargan, firma dostarczająca obiektywów aparatów do nowych iPhone'ów, ma z powodu koronawirusa 4-6 tygodni opóźnienia. Stąd można założyć, że debiut smartfonów z numerem 12 mógłby nastąpić gdzieś na przełomie października i listopada.

Źródło: PhoneArena

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!