R E K L A M A

Najwydajniejsze smartfony z Androidem w czerwcu - według Antutu

Opublikowane:

Ostatnio pokazywaliśmy, które smartfony na rynku chińskim osiągnęły najlepszy wynik w benchmarku Antutu - teraz udostępniono zestawienie dla smartfonów na globalnych rynkach.

Wśród flagowców modelami o najwyższej wydajności są smartfony wyposażone w układ Snapdragon 865, obsługujące sieci 5G tylko dwa ostatnie flagowce korzystają z innego procesora - chodzi o Samsungi z Exynosem 990. Na na pierwszym miejscu, z wynikiem przekraczającym 600 tysięcy punktów, znalazł się OPPO Find X2 Pro (12/512 GB), mocarny telefon z ekranem 3K o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Na drugim miejscu znalazł się OnePlus 8 Pro, na trzecim z kolei Redmi K30 Pro. A tak prezentuje się cała topowa dziesiątka:

W średniej półce pierwsze miejsce zajmuje Redmi K30 5G (6/64 GB), który uzyskał średni wynik 317019 punktów. Za nim, z nieco niższym wynikiem, uplasował się Huawei Nova 7i (6/128 GB), a trzecim telefonem na podium jest Redmi Note 8 Pro, nota bene wprowadzony na rynek dość dawno, bo w sierpniu 2019 roku, ale wciąż trzymający dobry poziom.

Źródło: Antutu

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!