R E K L A M A

Motorola Edge+ - DxOMark ocenił aparat nowego flagowca

Opublikowane:

Motorola już dawno nie miała w swoim portfolio flagowca z prawdziwego zdarzenia - ale wraz z modelem Edge+ się to zmieniło. Teraz smartfon ten pod lupę wziął serwis DxOMark, oceniając możliwości aparatów i jakość zdjęć. Jak wypadła Motorola Edge+?

Przypomnijmy, że smartfon oferuje 108 megapikselowy układ z sensorem 1/1.33", który wspierany jest przez aparat z teleobiektywem oraz aparat z szerokim kątem. Ogólny wynik, uzyskany przez Motorolę Edge+, to 113 punktów. Z takim wynikiem nie wszedł do najlepszej dziesiątki, ale dorównuje modelom takim jak Samsung Galaxy S10+ i OnePlus 7T Pro.

Aparat główny i ultraszerokokątny dostarcza szczegółowych zdjęć, o dobrej kolorystyce i niskim poziomie szumów, Autofocus działa niezawodnie i sprawdza się w różnych warunkach oświetleniowych. Słabiej oceniono moduł z zoomem, który nie dostarcza aż tak satysfakcjonujących zdjęć i szybko traci ostrość. Pod względem nagrywania wideo Motorola Edge+ uzyskała bardzo dobry wynik i może konkurować ze współczesnymi flagowcami. Aparat o rozdzielczości 108 megapikseli sprawdza się świetnie podczas nagrywania filmów w 4K oraz podczas nagrywania w ciemności. Cała recenzję możecie przeczytać tutaj.

Źródło: DxOMark

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!