R E K L A M A

Oppo Reno 4 już nadchodzi?

Opublikowane:
fot. Weibo

Oppo wypuszcza kolejne generacje modeli serii Reno mniej więcej co pół roku. Na horyzoncie powinien pojawiać się już zatem Oppo Reno 4. I pojawia się...

Oppo Reno 4 pojawił się na zdjęciach, pochodzących z chińskiej sieci społecznościowej. Na fotografiach widzimy prawdopodobnie plakaty reklamujące Reno 4. Grafiki zapowiadają obsługę sieci 5G oraz szybkiego ładowania 65 W. Widać również nową stylizację. Po dość zachowawczym, stonowanym Reno 3, Oppo znów powraca do bardziej wyrazistego stylu. Przejawia się on m.in. mocno zaakcentowanymi obiektywami aparatu fotograficznego. Ich szkiełka wyniesiono ponad wyspę - oprawkę, co przywodzi skojarzenia z iPhone. Obiektywy są jednak ustawione pionowo, w jednej linii.

Smartfon ma występować w wersji bazowej oraz Pro. Obie mają ponoć wykorzystywać procesor Snapdragon 765G, zestawiany z 8 lub 12 (w wersji Pro) GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna ma być oferowana w wariantach 128 i 256 GB, zaś pojemność akumulatora wynosi 4000 mAh. Smartfony będą się różnić rozmiarami ekranów - 6,43" w modelu Reno 4 oraz 6,55" w modelu Reno 4 Pro. Inne mają być również aparaty fotograficzne. Reno 4 dostanie matryce 48, 8 i 2 Mpx (główny, szerokokątny, portretowy), zaś Reno 4 Pro - 48, 12 i 13 Mpx (główny z OIS, szerokokątny, tele). Co ciekawe, model Pro będzie mieć pojedynczy aparat do selfie 32 Mpx, zaś Reno 4 ma mieć z przodu aparat podwójny - 32+2 Mpx. Reno 4 Pro będzie nieco lżejszy i cieńszy od modelu bazowego: 172 g+7,6 mm vs 183 g+7,8 mm.

Warto też zwrócić uwagę na dość duży napis "Reno Glow" na jednym z pokazanych urządzeń. Na razie nie wiemy, czego on dotyczy. Możliwe, że to po prostu nazwa wersji kolorystycznej... Model podstawowy będzie oferowany w trzech kolorach, a w Reno 4 Pro przewidziano trzy oraz jeden "ekskluzywny" kolor. Biorąc pod uwagę czas, jaki upłynął od prezentacji Reno 3, przecieki powinny zacząć pojawiać się już wkrótce... Zastanawiająca jest też nazwa telefonu. W Chinach 4 uchodzi za liczbę pechową, jak u nas 13. Czyżby Oppo nie wierzyło w przesądy?

Na podstawie informacji Weibo 1, 2, 3 i Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!