R E K L A M A

Vivo X50 Pro z nową matrycą i gimbalem

Opublikowane:
Aparat Vivo X50
Aparat Vivo X50
fot. Vivo

Wraz z informacją o nowej matrycy Samsung GN1, pojawiły się wieści o pierwszym smartfonie, który ją otrzyma. Będzie to Vivo X50 Pro.

O tym, że Vivo X50 Pro otrzyma nową matrycę Samsung GN1, informuje sam producent. W sieci Weibo pojawił się sugestywny post - i choć nie wspomniano o nim wprost o X50 - wkrótce pojawił się kolejny wpis, wraz z filmem opowiadającym o unikalnych możliwościach fotografii nocnej. Pokazano nawet oprawkę aparatu, w której główne miejsce zajmuje pokaźny obiektyw. Za nim kryje się zapewne matryca nowej matrycy Samsung GN1.

W prostokątnej oprawce aparatu znajdują się jeszcze trzy inne obiektywy, z których jeden wygląda, jakby miał mieć peryskopowy obiektyw. Vivo wspomina ponadto o gimbalowym mechanizmie stabilizacji obrazu. Będzie on zapewne powiązany ze wspomnianą matrycą Samsunga. Na dokładkę mamy jeszcze wizualizację i parę renderów nowego modelu. Szkic stylizacyjny wskazuje, że X50 będzie mieć płasko ściętą ściankę górną oraz dolną, pojedynczy głośnik, ale może natomiast nie mieć minijacka. Ukazana na szkicu oprawka aparatu wygląda podobnie, jak ta na filmie. Przypomina odrobinę tą z Samsunga Galaxy S20 Ultra... Smartfon ma mieć metalową ramkę, dość dużą baterię oraz grubość 7,4 mm i wagę 170 g. Jak widać, będą dostępne przynajmniej trzy warianty kolorystyczne. Telefon pojawi się z początkiem czerwca.

Na podstawie informacji Slasheaks i Vivo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!