R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold 2 i Note20 będą na czas

Opublikowane:
Wizualizacja Samsung Galaxy Fold 2
Wizualizacja Samsung Galaxy Fold 2
fot. @BenGeskin

Wygląda na to, że epidemia koronawirusa COVID-19 nie przeszkodzi Samsungowi w realizacji założonego na ten rok planu. Jak na razie, premiery modeli Galaxy Fold 2 oraz Galaxy Note20 mają się odbyć w zakładanych terminach.

Informuje o tym serwis The Korea Herald, nie podając jednak żadnych konkretnych dat. Te - zapewne - wciąż pozostają tajemnicą firmy i potencjalnie mogą się jeszcze zmienić. Mowa o III kwartale tego roku. Komunikat jest jednak jasny: mimo epidemii koronawirusa COVID-19, Samsung pracuje normalnie, bez większych zakłóceń. Informator koreańskiego serwisu zaznaczył jednak, że wciąż nie zapadły decyzje w sprawie organizacji premier z udziałem publiczności. To zapewne będzie zależne od sytuacji epidemiologicznej na świecie i decyzje w tej sprawie mogą zapaść dosłownie w ostatniej chwili.

A skoro już o Samsungu mowa - to inny serwis, Sammobile, informuje, że Galaxy Fold 2 może być tańszy od modelu I generacji. Nie obędzie się jednak bez kompromisów - i nowy model może otrzymać 256 GB pamięci, zamiast 512 GB, jak pierwowzór.

Na podstawie informacji The Korea Herald i Sammobile

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!