R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold 2 - jak może wyglądać?

Opublikowane:
Druga z wizji Samsung Galaxy Fold 2
Druga z wizji Samsung Galaxy Fold 2
fot. Waqar Khan via Windowsunited

W sieci pojawiły się kolejne rendery przedstawiające Samsunga Galaxy Fold 2. Oczywiście nie są to zdjęcia realnego urządzenia, a jedynie wyobrażenie grafika. Zerknijmy, jak może wyglądać nowy Fold.

Wizję Samsunga Galaxy Fold 2 mogliśmy już oglądać na grafikach przygotowanych przez popularnego w branży leakstera z zacięciem artystycznym, Bena Geskina. Opierając się na pewnych nieoficjalnych informacjach dotyczących budowy nowego Folda, przygotował on poniższe obrazki:

Wygląda zdecydowanie lepiej od poprzednika, nieprawdaż? W dużej mierze dlatego, że ponoć ma otrzymać większy wyświetlacz zewnętrzny, a z wewnętrznego ekranu zniknie szpecący go notch. Do tego, z tyłu ma się znaleźć aparat zapożyczony z modelu Galaxy S20 Ultra, a duży, elastyczny wyświetlacz będzie teraz wytrzymalszy i obsłuży rysik S-Pen. Ale nie wszystko może być tak cudowne. Inny grafik, Waqar Khan, widzi Folda 2 zupełnie inaczej. Choć względem wyglądu wewnętrznego ekranu jest zgodny z Benem Geskinem, Khan uważa, że zewnętrzny wyświetlacz będzie wyglądać zupełnie inaczej. Zamiast kropelkowego notcha, będzie mieć aparat w otworku (jak ekran wewnętrzny), ale będzie też dużo mniejszy. Zewnętrzny front telefonu będzie asymetryczny, bowiem zawias - według Khana - będzie zajmował więcej miejsca w obudowie. Przez to telefon będzie wyglądać nieco mniej atrakcyjnie, choć lepiej, niż I generacja Galaxy Fold. Ciekawe, która z wizji jest bliższa prawdy... Sercem jestem za pierwszą, ale realizm każe skłaniać mi się ku drugiej. A jakie jest wasze zdanie?

Na podstawie informacji Windowsunited

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!