R E K L A M A

LG radykalnie zmieni styl

Opublikowane:
fot. LG

Ostatnio sporo się mówi o nowym smartfonie LG, który zapoczątkuje nową serię, jaka zastąpi rodzinę LG G. Wraz z nią, powitamy zapewne nową stylizację.

Nadchodzący model otrzyma odświeżoną stylizację, co można uznać za chęć wyraźnego odcięcia się od wcześniejszych flagowców. W firmowej zapowiedzi jest mowa o "czerpaniu z historii klasycznych modeli LG" oraz "wprowadzeniu przewagi konkurencyjnej" - co wpisuje się we wcześniejsze plotki o reaktywacji LG Chocolate.

Na razie wiadomo o proponowanym przez stylistów koncernu wyglądzie tylnej ścianki. Aparat fotograficzny otrzyma kształt zwany Kroplą deszczu". Wszystkie elementy aparatu będą od siebie oddzielone. Główny moduł będzie mieć lekko wypukłą osłonę w kształcie soczewki. Zapewne będzie ona wykonana z szafirowego szkła, bowiem wygląda na wyjątkowo narażoną na zarysowania: ciężar odłożonego na płasko telefonu spoczywa na jednym punkcie. Pozostałe obiektywy oraz dioda LED zostaną już zlicowane z tylnym panelem obudowy i umieszczone poniżej głównego modułu, w równych odstępach.

Pojawi się również 3D Arc Design. Oznacza to, że zarówno tylny, jak i przedni panel telefonu otrzymają łagodnie zaokrąglone brzegi, płynnie przechodzące w boczną ramkę. Ma to zapewnić przyjemne doznania podczas trzymania telefonu. Może przy okazji przyjemności pojawi się też wygoda... Całość - przynajmniej na szkicu - prezentuje się elegancko. Prosto, trochę surowo - ale przyjemnie dla oka.

Na podstawie informacji LG

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Jansky
Jako fan marki do modelu G6, który był spóźniony i zepsuty (paradoksalnie był bardzo przyjemnym telefonem) przyznaję, że ten design bardzo mi się podoba. Sony było blisko ale to LG wreszcie zbliżyło się do XXII wieku. Na razie tylko pod względem designu, mam ogromną nadzieję że również technicznym.
.47.29.141 | 09 Apr 2020, 23:04