R E K L A M A

Marcowi rekordziści Antutu

Opublikowane:

Kto znalazł się na szczycie listy w benchmarku Antutu w ubiegłym miesiącu? Mimo że aplikacja została usunięta ze sklepu Google, to można bez problemów pobrać ją ze strony benchmarku. I wciąż pozostaje aplikacją, której rezultaty liczą się podczas porównywania smartfonowej wydajności.

W lutym smartfonem, który zajmował pierwsze miejsce, był Xiaomi Mi 10 Pro. Ale Antutu zaprezentował nowy ranking, obejmujący smartfony przetestowane w marcu. Liderem jest Oppo Find X2 Pro z wynikiem 606 389 punktów. Xiaomi Mi 10 Pro, który zdobył 598 572 punktów, znalazł się na drugiej pozycji. Oppo Find X2 jest trzeci z wynikiem 590 253 punktów. Czwarte miejsce zajmuje Redmi K30 Pro, a na następnych miejscach Vivo iQOO 3 5G, Xiaomi Black Shark 3 Pro, Realme X50 5G, Vivo NEX 3S, Xiaomi Mi 10 i Xiaomi Black Shark 3, zamykający pierwszą dziesiątkę z 570 723 punktami.

Wszystkie wymienione smartfony pracują pod kontrolą topowego procesora, Snapdragona 865 i mają pamięć RAM LPDDR5. Większość dysponuje też pamięcią UFS 3.0. W następnych zestawieniach spodziewamy się też Nubii Red Magic 5G, oraz smartfonów z serii Samsung Galaxy S20 i Huawei P40, które zadebiutowały w ostatnich tygodniach.

Źródło: Gizmochina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!