R E K L A M A

Honor 30 i 30 Pro już niedługo - render ujawnia rozdzielczość głównego aparatu

Opublikowane:

Już 15 kwietnia w Chinach ma odbyć się oficjalna premiera najnowszej serii flagowców Honora, modeli Honor 30 i Honor 30 Pro. Z ostatnio ujawnionego rendera dowiedzieliśmy się, jakiego możemy spodziewać się aparatu.

Seria Honor 30 to flagowa oferta chińskiego producenta - będzie obejmować model Honor 30 i Honor 30 Pro (prawdopodobnie obsługujący sieci 5G). Obydwa smartfony mają pracować pod kontrolą najmocniejszego procesora producenta, Kirin 990. Będzie na nich preinstalowy Android 10, ale zabraknie GMS. Inne cechy nowych Honorów to poczwórny aparat, wysoka częstotliwość odświeżania ekranu, szybkie ładowanie i skaner linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Na razie oficjalnie zadebiutował średniopółkowy przedstawiciel tej serii, Honor 30S.

Jeden z ostatnich renderów pokazuje bliżej aparat w modelu Honor 30 - tutaj wyraźnie widzimy, że dysponuje sensorem Sony IMX700 i obsługuje Octa PD, czyli szybkie łapanie ostrości. Główny aparat ma rozdzielczość 50 megapikseli, a jego pracę będą wspomagać trzy inne aparaty, w tym peryskopowy, oferujący optyczny zoom.

Źródło: BGR, 91 mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Marko
Szanowni Redaktorzy, może ograniczycie jaranie się sprzętem który z wiadomych przyczyn nie stanowi już racji bytu w naszym kraju, a ktoś kto się na tym nie zna po przeczytaniu tych reklam gotów jest dokonać zakupu, a potem kto mu obetrze łzy? przytuli? powie przepraszam? - a jeżeli już to dodawajcie info o ograniczeniach tej marki lub odsyłacze edukacyjne np: [...]
Szanowny Użytkowniku, nie jaramy się, tylko podajemy fakty. Nie oferujemy usług związanych z ocieraniem i przytulaniem, to nie ten serwis, ale kolega mówi, że takie serwisy w internecie istnieją. Adresujemy nasze materiały przede wszystkim do użytkowników o podstawowej wiedzy technologicznej z umiejętnością czytania ze zrozumieniem, innymi słowy takich, którzy wiedzą czym są usługi Google, o których autorka pisze oraz że ich nie ma we wspomnianych smartfonach, o czym autorka pisze. Chciałbym lojalnie uprzedzić, że nie będziemy raczej w każdym krótkim artykule dotyczącym Huawei czy Honora umieszczali notek edukacyjnych tak, jak nie umieszczamy objaśnień terminów technicznych, czy nauki języka polskiego dla Polinezyjczyków, którzy akurat tu zajrzeli. Pozdrawiam polecając umieszczanie odsyłaczy edukacyjnych na własnej stronie. (jf)
.228.9.238 | 03 Apr 2020, 12:04