R E K L A M A

Xiaomi szykuje smartfon z matrycą 144 Mpx i nowego Mi Banda

Opublikowane:
Gdy 108 megapikseli to za mało...
Gdy 108 megapikseli to za mało...
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Xiaomi lubi robić wrażenie. To marka, która jako pierwsza zaprezentowała telefon z aparatem 108 megapikseli, i której - być może - uda się być pierwszą z kolejną rekordową matrycą.

Tym razem, jak donosi leakster, Xiaomi zaprezentuje telefon wyposażony w matrycę o rozdzielczości aż 144 megapikseli. Naturalnie, nie są jeszcze znane jakiekolwiek szczegóły tego przetwornika, ale niewykluczone, że będzie to po prostu matryca zapowiedziana niedawno przez Samsunga. Wiadomo, że ma ona pracować w układzie NonaCell, czyli łączyć się po 9, dając w efekcie 16-megapikselowe zdjęcia. Zapowiedziano również, że matryca ta trafi do telefonu Xiaomi, a nieścisłość w liczbie pikseli może wynikać z tego, że leakster podaje ich efektywną ilość.

Według leakstera, model, o którym mowa, pojawi się na rynku jako Xiaomi Mi 10S Pro lub Xiaomi Mi CC10 Pro. Już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej na ten temat.

Również dzisiaj, Xiaomi pochwaliło się tym, że w latach 2014-2019 sprzedało 100 milionów urządzeń z kategorii wearable. Przy tej okazji firma zapowiedziała konferencję prasową na 3 kwietnia. Jest zatem wielce prawdopodobne, że jutro poznamy nową generację popularnej opaski Mi Band, która ma mieć NFC i 1,2-calowy ekran OLED.

Na podstawie informacji @Sudhanshu1414 i Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!