R E K L A M A

Redmi 9 - poczwórny aparat, plastik i Helio

Opublikowane:
Szpiegowskie zdjęcie Redmi 9
Szpiegowskie zdjęcie Redmi 9
fot. @Sudhanshu1414

Jeden z indyjskich leaksterów publikuje garść informacji o nadchodzącym modelu Redmi 9.

Sudhanshu A. informuje, że Redmi 9 otrzyma procesor MediaTek Helio G80. Do kompletu możemy oczekiwać 4-6 GB pamięci operacyjnej i do 128 GB pamięci wewnętrznej. Ponadto, smartfon ma mieć poczwórny aparat fotograficzny. Nie będzie to jednak nic wyszukanego - główna matryca ma mieć 13 megapikseli, a zajmująca się makro - 5 Mpx. Do tego będzie jeszcze 8-megapikselowy aparat szerokokątny, jak również 2-megapikselowy rozmywacz tła.

Opublikowane zdjęcie wskazuje, że trzy najważniejsze obiektywy zostaną umieszczone w podłużnej ramce, otoczonej koncentrycznym wzorem naśladującym styl Redmi K30. W ramce tej umieszczony będzie również płytkowy czytnik linii papilarnych, co dobitnie wskazuje na obecność wyświetlacza w technologii LCD.

Druga, mniejsza ramka otoczy obiektyw do rozmywania tła oraz niewielką, pojedynczą diodę LED. Zdjęcie podpowiada, że Redmi 9 otrzyma obudowę z tworzywa - ale trudno czynić z tego zarzut, wszak telefon ten ma być niedrogi. Leakster pisze, że poza pokazanym na zdjęciu kolorem, obudowę będzie można również kupić w zieleni. Nie wiadomo jednak, czy będą to jedyne odmiany kolorystyczne, nie wiemy również, kiedy odbędzie się premiera tego modelu.

Na podstawie informacji @Sudhanshu1414

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!