Honor Power3 pobije kolejny rekord pojemności akumulatora

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
Grafika wygenerowana przez AI

Smartfony Honor Power i ustanowiły w swoim czasie rekordy pojemności akumulatorów w klasycznych komórkach. Ale ich następca podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej!

Już jakiś czas temu mówiło się, że Honor szykuje smartfon z akumulatorem o pojemności 11000 mAh. Teraz nabiera on realnych kształtów. Najnowsze przecieki z Chin wskazują, że powstaje tam średniej klasy smartfon wyposażony w akumulator o pojemności, która docelowo może sięgnąć 11000 albo i 12000 mAh. Wiadomo również, że urządzenie ma mieć płaski ekran LTPS o przekątnej 6,8 cala oraz rozdzielczości 1,5 K, za szkłem o zagiętych lekko brzegach (2,5 D). Źródło co prawda nie wspomina, że mowa o modelu Honor Power3 - ale biorąc pod uwagę opis oraz wcześniejsze pogłoski - jest to całkiem prawdopodobne. Ramy czasowe wprowadzenia tego modelu nie zostały jeszcze określone - ale leakster pisze, że urządzenie znajduje się w fazie prototypowej. Oczywiście, trzeba pamiętać, że bywają smartfony ze znacznie większymi akumulatorami - ale są to ciężkie i grube "pancerniaki" - tymczasem tu jest mowa o smartfonie klasycznej grubości, poniżej 9 mm.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17397

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies