R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold 2 coraz bliżej?

Opublikowane:
Koncepcja wyglądu Galaxy Fold 2
Koncepcja wyglądu Galaxy Fold 2
fot. @BenGeskin

Wygląda na to, że zaczął się sezon plotek o Samsungu Galaxy Fold 2. Wiemy już, że zapewne nie będzie mieć notcha - ale są i inne wieści.

Jeden z popularnych leaksterów z forum XDA Developers donosi, że plotka o aparacie do selfie ukrytym pod powierzchnią elastycznego ekranu może być prawdziwa. Jeśli nie to - innym prawdopodobnym rozwiązaniem jest otworek w wyświetlaczu, ale na pewno nie będzie notcha. Ten pojawi się natomiast z przodu. Pomocniczy, zewnętrzny ekran Folda ma urosnąć. Będzie mieć rozsądnie wąską ramkę i kropelkowe wcięcie - Infinity V.

Max Weinbach informuje ponadto, że nowy Galaxy Fold przejmie główny aparat fotograficzny z modelu Galaxy S20+. Obudowa nowego modelu powinna być wykonana ze stali i materiałów ceramicznych, a będzie oferowana w aż pięciu kolorach: niebieskim, srebrnym, złotym, różowym i czarnym. Co ciekawe, smartfonowi ma towarzyszyć rysik S Pen w zupełnie nowej formie. Niestety, nie wiadomo, o co dokładnie chodzi... Podejrzewam, że leakster ma na myśli coś więcej, niż tylko nowy kształt tego akcesorium...

Na podstawie informacji @MaxWinebach i @BenGeskin

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!