R E K L A M A

Nubia Red Magic 5G wyświetla 144 kl/s

Opublikowane:
Nubia Red Magic 5G
Nubia Red Magic 5G
fot. GameBench

Nubia Red Magic 5G, która pojawiła się niedawno w TENAA została sprawdzona przez gamingowych specjalistów. Okazało się, że zaoferuje imponujące odświeżanie ekranu.

Testerzy z serwisu GameBench sprawdzili możliwości nowej Nubii. Dysponowali oczywiście egzemplarzem testowym, który niekoniecznie musiał mieć finalną wersję oprogramowania. Ale i bez tego, telefon uzyskał imponujący wynik odświeżania ekranu w grze.

W realistycznym - jak zapewniono - scenariuszu użytkowania, smartfon wyświetlał średnio 144 klatki na sekundę, co w praktyce daje wrażenia podobne, jak monitor z odświeżaniem ekranu 144 Hz. Minimalna ilość wyświetlanych klatek sięgnęła równie imponujących 142 fps. Testy przeprowadzano z wykorzystaniem gry Real Racing 3 i oznajmiono, że to pierwszy tak wysoki wynik klatkażu w historii testów smartfonów przeprowadzanych przez GameBench.

Przy okazji, podano też kilka danych, spisanych - jak podejrzewam - "z natury". Potwierdzono, że Nubia Red Magic 5G korzysta z procesora Qualcomm Snapdragon 865 i grafiki Adreno 650 z aktywnym systemem chłodzenia. Testowany smartfon miał 12 GB RAM-u oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Opublikowano również zdjęcie telefonu, potwierdzające wygląd ujawniony wcześniej przez TENAA.

Na podstawie informacji GameBench

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!