R E K L A M A

Nubia Red Magic 5G ukazuje się w TENAA

Opublikowane:
Nubia Red Magic 5G
Nubia Red Magic 5G
fot. TENAA

Chiński urząd certyfikacyjny opublikował zdjęcia nadchodzącego modelu Nubia Red Magic 5G. Jak wygląda nowy, gamingowy model?

Smartfon otrzyma oryginalną, niebiesko-czerwoną kolorystykę. Najciekawiej wygląda ramka - z jednej strony jest niebieska, z drugiej czerwona. Tył przecina ciemny pasek, w który wkomponowano aparat fotograficzny. Będzie potrójny, zatem spodziewamy się kombinacji aparatu głównego z szerokokątnym oraz "rozmywaczem tła". Na bokach obudowy widać otworki układu chłodzenia, a także wgłębienia, które mogą być dodatkowymi, dotykowymi przyciskami, dedykowanymi dla graczy. Nie widać dobrze brzegów wyświetlacza, ale położenie przedniego aparatu podpowiada, że w ekranie nie będzie otworka czy notcha, a raczej otoczy go prosta ramka...

TENAA podaje, że Nubia Red Magic 5G ma ekran o przekątnej 6,65 cala i akumulator o pojemności 4400 mAh. Możemy śmiało przyjąć, że rozdzielczość wyświetlacza to Full HD+, ale z wysoką częstotliwością odświeżania, zaś sercem gamingowej Nubii będzie procesor Snapdragon 865, wsparty przez przynajmniej 12 GB RAM-u. Pojawienie się telefonu w TENAA wskazuje, że premierą jest kwestią kilku najbliższych tygodni.

Na podstawie informacji TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!