R E K L A M A

Ile kosztują nowe modele Sony?

Opublikowane:
fot. Sony

W ostatnich dniach zadebiutowały nowe modele Sony - Xperia 1 II, Xperia 10 II oraz Xperia L4. Ile kosztują?

W momencie prezentacji nowych modeli, nasz lokalny oddział Sony nie podawał oficjalnych cen, podobnie, jak wiele innych europejskich oddziałów. Z tego też względu, pisząc o telefonach, nie mogliśmy podać cennika - ale teraz możemy uzupełnić te informacje. Ceny podał niemiecki oddział Sony, ale należy zakładać, że w większości krajów unijnych będą zbliżone. Oto i one:

Jeśli już ochłonęliście po zerknięciu na cenę flagowego modelu, proponuję zajrzeć do artykułów, w których opisujemy szerzej nowe propozycje Sony. Znajdziecie je tu oraz tu.

Na podstawie informacji Sony

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
prosto
Nie jestem fanem żadnej z marek ale Samsung przynajmniej za wysoką cenę daje też bardzo dobre aparaty. Sony niestety zatrzymał się w tej kwestii.
.205.198.151 | 26 Feb 2020, 10:02
Samniewiemkto
Warto dodac, że sony zawsze zawyża ceny flagowców, gdyż w przedstrzefazy daje gratisy o wartości 1000 zł lub większej. Tu pewnie będzie podobnie. Bezprzewodowe XM3 lub PS4 będzie pewnie gratis. Zwłaszcza druga opcja że schodząca z pozycji TOP konsola rozejdzie się w dodatkowym pakiecie 0,5 mln sztuk, to przy okazji 0,5 mln szpilek wbitych Microsoftowi. Trzeba poczekać na zawartość zestawu startowego. Później regularna cena moim zdanie spadnie szybko poniżej 1000? i dopiero wtedy bedzue się trzymać dłużej. A samsung? Dalej bedzie próbować wcisnąć S20 w tej samej cenie przez pół roku.
.123.219.105 | 25 Feb 2020, 14:02