R E K L A M A

Sony chyba nie lubi zmian - Xperia 10 III na renderach

Opublikowane:

Steve Hemmerstoffer, prowadzący na Twitterze profil @OnLeaks, udostępnił rendery przyszłego smartfonu Sony - chodzi konkretnie o model Xperia 10 III. Jak widać, japoński producent przywiązał się do nietypowego numerowania modeli i wyglądu, który jest identyczny jak w przypadku Xperii 10 II.

Sony Xperia 10 III ujawnia konserwatywną naturę Japończyków - nie zmienia się ani schemat nazewnictwa - faktycznie nie jest najszczęśliwszy - ani design. W tym drugim przypadku Sony spotyka się z krytyką, ale osobiście uważam to za dobrą decyzję - smartfony Sony wyróżniają się za sprawą smukłego kształtu, wydłużonego ekranu bez wcięć czy otworów zaburzających symetrię urządzenia. Dlaczego miałyby wyglądać jak każdy inny smartfon? Ale wróćmy do 10 III.

Rendery przyszłego smartfonu ze średniej półki ujawniają typowy design Xperii. Dodatkowo, według Hemmerstoffera (który zamieścił również kilka szczegółów na temat telefonu w poście na Voice), Sony Xperia 10 III ma wymiary 154,4 x 68,4 x 8,3 mm (9,1 mm z obudową aparatu) i 6-calowy wyświetlacz z 8-megapikselowym aparatem umieszczonym na górnej ramce. Ma dwa głośniki skierowane do przodu i gniazdo mini-jack 3,5 mm. Za zdjęcia odpowiadać maja trzy aparaty 12 MP + 8 MP + 8 MP, zaś czytnik linii papilarnych znajdzie się w przycisku zasilania na bocznej krawędzi. Nowy smartfon może zadebiutować w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Źródło: Twitter

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!