R E K L A M A

Następny Galaxy Fold już bez notcha?

Opublikowane:
Notch przestanie straszyć?
Notch przestanie straszyć?
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Wcięcie w narożniku elastycznego ekranu było jednym z najczęściej krytykowanych elementów Samsunga Galaxy Fold. W drugiej generacji modelu ma podobno zniknąć...

Następca Folda ma pojawić się w lipcu i choć zachowa formę pierwowzoru - będzie składany w pionie, jak książka - ma wyglądać zdecydowanie lepiej. Plotki wskazują, że w smartfonie zostanie zastosowany aparat fotograficzny schowany pod powierzchnią wyświetlacza. Sprawi to, że 7,7-calowy, składany ekran będzie pozbawiony szpecącego wcięcia w narożniku i będzie stanowić jednolitą taflę z równym, wąskim obramowaniem. Niestety, już teraz wiadomo, że pociągnie to za sobą wzrost ceny urządzenia i możemy być niemal pewni, że kolejny Fold będzie droższy od poprzednika.

W smartfonie, ukrywającym się obecnie pod kryptonimem Project Champ, znajdzie się także ulepszony mechanizm zawiasu, a ekran zostanie pokryty materiałem Ultra Thin Glass, który zadebiutował w modelu Galaxy Z Flip. Spodziewamy się również topowych komponentów we wnętrzu - czyli dużej pamięci oraz procesorów Snapdragon 865 czy Exynos 990.

Na podstawie informacji XDAdevelopers

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!