R E K L A M A

Honor 9X Lite czyli kolejny odgrzany kotlet

Opublikowane:
Honor 9X Lite
Honor 9X Lite
fot. Advancestore

W Pakistanie pojawił się Honor 9X Lite. Wydawałoby się, że to zupełnie nowy model - ale niestety jest inaczej. To po prostu Honor 8X po liftingu.

Trzeba zaznaczyć, że takie odświeżanie modeli nie wynika z lenistwa projektantów, a z trudnej sytuacji, w jakiej znajduje się Huawei z Honorem. "Dzięki" decyzjom amerykańskiej administracji, w nowych modelach firmom nie wolno instalować pakietu usług Google, ale nie dotyczy to smartfonów certyfikowanych wcześniej. Certyfikat obejmuje urządzenie, ale nie jego nazwę, dzięki czemu możemy otrzymać nowy-stary model, z niewielkimi modyfikacjami - ale z i pakietem Google.

W przypadku Honora 9X Lite, najpoważniejszą zmianą jest wprowadzenie 48-megapikselowej matrycy fotograficznej, w miejsce 20-megapikselowej, znanej z Honora 8X. Aparat jest teraz umieszczony w ciemnej, prostokątnej ramce, budzącej niepokojące skojarzenia z ostatnimi modelami Samsunga. Smartfon oferowany jest w wersji z pamięcią 4+128 GB za 31999 pakistańskich rupii, czyli 209 USD lub 816 zł.

Reszta specyfikacji jest zbieżna z Honorem 8X - mamy zatem 6,5-calowy ekran, procesor Kirin 710 i akumulator 3750 mAh. Selfie wykonuje aparat 16 Mpx, zaś 48-megapikselowej matrycy głównej z tyłu towarzyszy 2-megapikselowy sensor do rozmywania tła. Niestety, sklep oferujący Honora 9X Lite nie podaje terminu dostępności tego modelu ani wachlarza wersji kolorystycznych.

Na podstawie informacji Advancestore

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!