R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Flip tylko w AT&T? + ceny i terminy dostępności

Opublikowane:
Samsung Galaxy Z Flip - wizualizacja
Samsung Galaxy Z Flip - wizualizacja
fot. LetsGoDigital

Leakster Max Weinbach, związany z forum XDA przedstawia kolejne informacje o nadchodzących smartfonach Samsunga. I kolejny raz pojawiają się ich spodziewane ceny...

Zacznę chyba od najmniej pozytywnej informacji. Max Weinbach twierdzi, że składany Samsung Galaxy Z Flip będzie dostępny na wyłączność tylko w USA i tylko w jednej sieci - AT&T. Leakster zaznacza, że okres wyłączności będzie jednak ograniczony, a z czasem smartfon znajdzie się w wolnej sprzedaży. Samsung Galaxy Z Flip ma być dostępny od 14 lutego w cenie 1400 dolarów (5430 zł).

To samo źródło podaje również cenę Samsunga S20 Ultra. Ma ona wynieść 1300 dolarów (5040 zł), a sprzedaż ruszy 6 marca. Leakster dodaje, że wszystkie modele Galaxy S20 będą miały fabrycznie naklejoną ochronę wyświetlacza i będą wodoszczelne do głębokości 5 metrów z IP68. Na koniec Max zdradza jeszcze cenę nowych bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds+ z ulepszoną aktywną izolacją (nie wyciszaniem - zaznacza) dźwięków otoczenia. Wyniesie ona 150 dolarów - 580 zł.

Na podstawie informacji MaxWinebach

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!