R E K L A M A

Xiaomi Mi 10 Pro 5G pozuje do zdjęć

Opublikowane:
Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Xiaomi Mi 10 Pro 5G
fot. Weibo

O nowym flagowcu Xiaomi wiemy już całkiem sporo - znamy specyfikację, a także termin premiery i wygląd urządzenia. Dziś możemy popatrzeć na zdjęcia wariantu Xiaomi Mi 10 Pro 5G - czyli topowej wersji modelu.

Niestety, mam wrażenie, że pomimo mocniejszej (jak należy podejrzewać) specyfikacji, Xiaomi Mi 10 Pro 5G będzie wyglądać mniej atrakcyjnie niż podstawowy wariant "Dziesiątki". Ten drugi, którego wygląd znamy z nieoficjalnych renderów, przypomina odrobinę koncepcyjny Xiaomi Mi Mix Alpha. Model Pro wygląda natomiast nieco jak Xiaomi Mi Note 10, w którym można powiedzieć wiele dobrego, ale raczej nie to, by porywał wyglądem.

Jeśli zdjęcia okażą się prawdziwe, w Xiaomi Mi 10 Pro 5G napotkamy paskudnie sterczącą oprawkę poczwórnego aparatu fotograficznego, nie znajdziemy natomiast minijacka. Front i tył będą mieć zakrzywione krawędzie, a aparat do selfie zostanie umieszczony w otworku. Telefon będzie mieć USB-C, widać również coś, co wygląda jak nadajnik podczerwieni. Są i zdecydowanie lepsze wieści - telefon powinien mieć głośniki stereo (widać otworki na górze i na dole obudowy), będzie mieć również zasilacz 65 W - miejmy nadzieję, że w standardowym wyposażeniu.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
krytyk
"Paskudnie sterczącą oprawkę" - średnio obiektywny artykuł przyznam.
Z poważaniem
xyz
.82.29.34 | 20 Jan 2020, 14:01