R E K L A M A

Huawei P Smart Z 2020 z obracanym aparatem - plus zdjęcia dwóch innych modeli

Opublikowane:
Huawei wróci do dawnego rozwiązania?
Huawei wróci do dawnego rozwiązania?
fot. LetsGoDigital

W sieci krążą ciekawe plotki na temat nowych smartfonów Huawei. Czyżby szykował się powrót ShotX?

Według nieoficjalnych informacji, podawanych przez serwis LetsGoDigital, przyszłoroczny model P Smart Z ma zostać wyposażony w podwójny aparat fotograficzny umieszczony w mechanizmie pozwalającym na swobodny obrót. Pozwoli to zapewnić bezramkowy wyświetlacz i takie same parametry i możliwości fotografowania zarówno przodem, jak i tyłem telefonu. Podobne rozwiązanie widzieliśmy już w Asusie ZenFone 6 czy w Huawei ShotX.

Zastosowanie mechanizmu wpłynie zapewne na wzrost ceny, choć zapewne Huawei postara się o dość agresywną kalkulację. Dlatego też koncern rozważa tańszą wersję - z pojedynczym aparatem fotograficznym, ale wciąż w mechanizmie zapewniającym obrót. Pozostałe dwa obiektywy będą już zamontowane tradycyjnie. Niestety, patentowe szkice nie wskazują, czy ruchomy aparat będzie można ustawiać pod dowolnym kątem, jak w Asusie...

A na dokładkę mamy jeszcze nieoficjalne rendery nowego modelu o kodowej nazwie Jakarta (zapewne Huawei Y6s), a także jeszcze jednego telefonu, którego nazwa pozostaje nieznana:

Na podstawie informacji Androidheadlines i Na podstawie informacji LetsGoDigital

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!