R E K L A M A

Samsung, Disney i Kylo Ren

Opublikowane:

20 grudnia w kinach pojawi się ostatni film, wieńczący sagę Gwiezdnych Wojen. Oczekiwanie na "Skywalker. Odrodzenie" doskonale wykorzystuje Samsung, łącząc siły z Disneyem. Kampanie już się zaczęły, a nowe gadżety zaczęły pojawiać w sieci.

Koreański producent wykorzystuje premierę "The Rise of Skywalker" do promocji swoich produktów, oczywiście odpowiednio podrasowanych. I tak powstał limitowany zestaw Star Wars Galaxy Note 10 Plus. Telefon został zaprojektowany w duchu Kylo Rena, z elegancką czarną obudową z czerwonymi akcentami oraz wytłoczonymi na tylnym panelu logiem Najwyższego Porządku. Smartfon dostarczany jest wraz ze specjalnie zaprojektowanym skórzanym etui, metalową plakietką dla kolekcjonerów, czerwonym s-Penem, który ma przypominać miecz świetlny Kylo Rena oraz słuchawkami Galaxy Buds. Nie zabraknie ekskluzywnych dodatków w oprogramowaniu, związanych z Gwiezdnymi Wojnami, takimi jak tapety, animacje, ikony i dźwięki.


W Stanach opisywany zestaw ma pojawić się w sprzedaży 13 grudnia w cenie 1299 dolarów. Galaxy Note 10 Plus Star Wars Special Edition pojawi się też w Australii, Danii, Finlandii, Francji, w Niemczech, Hong Kongu, Korei, Norwegii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii. Na wybranych rynkach może pojawić się już 10 grudnia.

Źródło: Verve, Android Police

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!