R E K L A M A

Honor 20s po raz drugi

Opublikowane:
Honor 20s
Honor 20s
fot. Honor

We wrześniu, w Chinach zadebiutował Honor 20S. Ostatnio w Rosji również zadebiutował Honor 20s - tyle, że zupełnie inny.

W nazewnictwie i modelach tandemu Huawei+Honor naprawdę można się pogubić. Zwykle to jednak raczej jeden model ma kilka różnych nazw, a teraz jest odwrotnie - dwa różne modele mają taką samą nazwę. Pokazany w Rosji model (który zapewne trafi do szerszej dystrybucji w Europie) znacząco różni się od swego krewniaka z Chin.

"Europejski" Honor 20s ma 6,15-calowy ekran LCD o rozdzielczości Full HD+ z kropelkowym wcięciem na 24-megapikselowy aparat do selfie (z przysłoną f/2.0). Sercem smartfonu jest układ Kirin 710, wspomagany przez 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć kartą microSD. Smartfon otrzymał LTE, radio FM, Bluetooth 4.2 czy dwuzakresowe Wi-Fi, ma również NFC. Zasilanie zapewnia mu akumulator o pojemności 3340 mAh z szybkim ładowaniem 18 W.

Tylny aparat fotograficzny jest potrójny, z matrycami 48, 8 i 2 Mpx oraz przysłonami - odpowiednio - f/1.8, f/2.4 (szerokokątny) i f/2.4 (rozmywanie tła). Do wyboru są trzy kolory obudowy. Cena Honora 20s w Rosji wynosi 21990 rubli, czyli 343 dolary albo 1336 zł. Można zatem domniemywać, że polska cena wyniesie ostatecznie przynajmniej 1399 zł.

Na podstawie informacji Honor

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!