R E K L A M A

TP-Link Neffos C9 Max dostępny w Polsce

Opublikowane:
TP-Link Neffos C9 Max
TP-Link Neffos C9 Max
fot. TP-Link

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy smartfon Neffos C9 Max. Mimo niskiej ceny, smartfon może pochwalić się nowoczesnym wyglądem i paroma praktycznymi rozwiązaniami.

TP-Link Neffos C9 Max ma wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,9 cala z małym notchem, precyzyjnym panelem dotykowym GFF i proporcjami 19,5:9. Sercem smartfonu jest procesor MediaTek Helio A22, wspomagany przez 2 GB pamięci operacyjnej oraz układ graficzny IMG GE8300. Pamięć wewnętrzna mieści 32 GB i można ją powiększać kartą microSD o 128 GB. TP-Link Neffos C9 Max został wyposażony w technologię TAS (Transmitting Antenna Switching), która rozwiązuje problem blokowania sygnału w razie nieodpowiedniego trzymania telefonu. Dzięki technologii różnorodności anten GSM oraz ich optymalizacji, zapewniono wysoką jakość połączenia i stabilny sygnał.

5-megapikselowy aparat do selfie z 10-stopniowym inteligentnym trybem upiększania od Arcsoft, wspiera również układ blokady telefonu, który rozpoznaje twarz właściciela, analizując 106 jej charakterystycznych punktów. Bezpieczeństwo rozwiązania gwarantuje usługa TrustZone. TP-Link Neffos C9 Max jest wyposażony w tylny aparat o rozdzielczości 13 MPx oraz przysłonie f/2.2, wzbogacony o tryb nocny oraz w inteligentne rozpoznawanie scenerii i rozmywanie tła. Bateria o pojemności 3000mAh w najnowszym modelu od TP-Link z pewnością wystarczy do całodziennego używania smartfona. TP-Link Neffos C9 Max dostępny będzie w dwóch kolorach - czerwonym i granatowym, a jego cena to 479 zł.

Na podstawie informacji Neffos

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Marcin
W tej cenie jest dużo lepszy redmi 7 od Xiaomi 3 ram i 32 rom,ten to,-,link to max 400 zł wart
.47.173.250 | 08 Nov 2019, 15:11