R E K L A M A

IFA 2019 - TP-Link stawia na smart home

Opublikowane:

Udaliśmy się do TP-Linka w nadziei na zobaczenie nowych Neffosów. Ale podczas berlińskich targów producent nie zaprezentował żadnych smartfonowych nowości - postawił na routery i urządzenia z dziedziny smart home.

TP-Link podąża za koncepcją WiFi of the future podczas IFA 2019, prezentując bogate portfolio produktów zgodnych z Wi-Fi 6, w tym router WiFi Archer AX50, wzmacniacz sygnału RE505X WiFi, adapter PCIe TX3000E i Archer AX50. Rozszerza też rodzinę Deco o model Deco X60 (łączący router Wi-Fi 6 i transfer poprzez domową sieć elektryczną), który obiecuje zapewnić wyższe prędkości transmisji w porównaniu z obecną generacją - co ma znaleźć zastosowanie przy obsłudze aplikacji rzeczywistości wirtualnej lub strumieniowania 4K. Firma zaprezentowała także nowe produkty inteligentnego domu (m.in. diodową listwę KL430 i akcesoria sterowane przez Alexę lub asystenta Google) i nowa markę Tapo - inteligentne kamery Tapo C100 i C200 oraz wtyczkę Wi-Fi Smart Plugo Tapo P100. Pod koniec roku portfolio produktów zostanie poszerzone o wprowadzenie inteligentnych żarówek WiFi oraz dodatkowych kamer i gniazd.


Z naszego smartfonowego podwórka nowości zabrakło. Mogliśmy pooglądać smartfony z serii Neffos, które już znamy, m.in. X20 czy C9 Max.


Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!