R E K L A M A

Redmi Note 8T - rozczarowanie, ale z NFC?

Opublikowane:
Redmi Note 8 i Redmi Note 8T
Redmi Note 8 i Redmi Note 8T
fot. @Sudhanshu1414

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o nowym wariancie modelu Redmi Note 8. Miał być zdecydowanie mocniejszy, ale rzeczywistość okazuje się być inna...

Oczywiście pod warunkiem, że damy wiarę informacjom od indyjskiego leakstera. Według wcześniejszych plotek, Redmi Note 8T miał być bliźniakiem Redmi Note 8 Pro, ale opartym o procesor Qualcomma, a nie MediaTeka. Leakster twierdzi jednak, że nowy Redmi Note 8T będzie praktycznie identyczny z Redmi Note 8 Pro, a jedyną zmianą będzie dodanie modułu NFC, który w oryginale nie występuje.

A zatem, chyba nie powinniśmy oczekiwać pojawienia się Redmi Note 8T w naszym regionie - oczywiście pod warunkiem, że leakster ma dobre informacje. Wprowadzenie tego modelu nie miałoby najmniejszego sensu, bowiem wygląda na to, że w dużej mierze dublowałby się z "naszym" Redmi Note 8 Pro. Pytanie o sens klonowania modeli na innych rynkach wolę pozostawić bez odpowiedzi. Może chodzi o sprawienie wrażenia ogromnego wachlarza modeli...?

Na podstawie informacji Sudhanshu1414

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Kaem
Dziwię sie, że taki portal jak mgsm nie wie, że rn8 nie jest oficjalnie sprzedawany na rynku europejskim dlatego dopiero wersja "t" będzie można kupić np w Polsce.
.231.29.124 | 24 Oct 2019, 06:10