R E K L A M A

Motorola Moto G8 Plus bez tajemnic

Opublikowane:
Motorola Moto G8 Plus
Motorola Moto G8 Plus
fot. Winfuture

Motorola ma najwyraźniej problemy z zabezpieczaniem poufnych informacji, bowiem mamy przeciek na temat kolejnego nie zaprezentowanego jeszcze modelu. Tym razem mowa o Moto G8 Plus.

Motorola Moto G8 Plus, nosząca oznaczenie XT2019, będzie przypominać wyglądem modele z rodziny Motorola One, szczególnie model One Macro. Otrzyma bardzo podobną oprawkę aparatu fotograficznego (z wydzielonym jednym z obiektywów), nieopodal którego znajdzie się logotyp wkomponowany w czytnik linii papilarnych. Na przodzie obudowy znajdzie się 6,3-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2280x1080 pikseli, zaopatrzony w kropelkowy notch, w którym skryje się 25-megapikselowy aparat fotograficzny.

Tylny aparat będzie natomiast mocno rozbudowany. Otrzyma główną matrycę 48 megapikseli, a do tego 16-megapikselowy moduł szerokokątny Action-Cam o polu widzenia 117 stopni. Kolejna matryca będzie mieć 5 megapikseli i posłuży do rozmywania tła. Czwarte i piąte "oczko" to już nie aparaty - a czujnik laserowego autofokusa oraz dioda LED.

Sercem Moto G8 Plus zostanie procesor Snapdragon 665, który będzie wspomagany przez 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć na dane będzie oferowana w wariantach 64 i 128 GB, nie zabraknie też gniazda na kartę microSD i minijacka. Wyposażenie obejmie również DualSIM, LTE Kat.13, Bluetooth 5.0 i dwuzakresowe Wi-Fi, a także opcjonalny moduł NFC. O zasilanie zadba akumulator o pojemności 4000 mAh, a obudowa będzie oferowana w kolorze niebieskim i czerwonym. Motorola Moto G8 Plus zadebiutuje w Brazylii 24 października.

Na podstawie informacji Winfuture

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!