R E K L A M A

Czy iPhone 11 Pro może być jeszcze brzydszy?

Opublikowane:
fot. Caviar
fot. Caviar

Caviar przygotował limitowane, ekskluzywne wersje iPhone'a 11 i iPhone'a 11 Pro, na które trzeba wydać krocie. Tylko czy dodają urody nieszczególnie ładnym iPhone'om? To oczywiście rzecz gustu... Na pewno są ekstremalnie unikalne.

De gustibus non est disputandum - wiemy, że o gustach się nie dyskutuje. Potwierdza się to również w kwestii designu smartfonów, który albo się podoba, albo nie. Kwestia ta rozpala między innymi zwolenników i przeciwników wyglądu najnowszych iPhone'ów, które wiele osób uzna za mało atrakcyjne (inni wprost przeciwnie). Niemniej swoje trzy grosze dorzucił tu Caviar, czyli rosyjska firma, która przerabia topowe smartfony. Tym razem padło na iPhone'a 11 Pro, którego możecie kupić w limitowanej serii Discovery, obejmującej modele Titanic i Vostok-1. Co w nich szczególnego? Otóż w modelu Titanic jest fragment prawdziwego Titanica, a w Vostoku-1 fragment statku kosmicznego. Serię kosmiczną uzupełnia inna limitowana wersja, Caviar Apollo 11 Edition, na stronie Caviar znajdziecie ponadto wersje Explorer, Soyuz, Singularity, Universe i Universe Diamond.

iPhone 11 Pro TITANIC


Od 1912 roku gigantyczny transatlantycki liniowiec Titanic budzi emocje. Do dziś wrak statku znajduje się w głębi oceanu i każdego roku ulega postępującemu zniszczeniu. Projektanci z Caviar zdobyli fragment Titanica i włączyli jego cząstki do luksusowego projektu iPhone'a 11 Pro. W górnej części obudowy umieścili kawałek statku, który przez ponad 100 lat leżał na dnie oceanu. Na obudowie jest tez napis wskazujący producenta legendarnego statku i datę jego powstania: RMS Titanic Harland and Wolff 31.03.1909.

Oprócz tego nietypowego elementu obudowę zdobią fale, kotwica i metalowe zawory... Całość wykonana jest z czarnego tytanu. Nie trzeba dodawać, że jest to smartfon z mocno limitowanej edycji - dostępnych jest tylko 10 egzemplarzy. Klienci mogą wybrać model iPhone'a, który im się podoba, są trzy opcje pamięci na model. Ceny wahają się od 7 270 dolarów za wersję iPhone 11 Pro z 64 GB pamięci wewnętrznej do 8 440 dolarów za iPhone 11 Pro Max z 512 GB pamięci.


iPhone 11 Pro VOSTOK-1


Titanica przebija jednak druga z limitowanych edycji, Vostok 1. To nazwa pierwszego statku kosmicznego, który wykonał załogowy lot w kosmos. W 1961 roku w nim własnie wyruszył w kosmos Jurij Gagarin. W projekcie Caviar iPhone 11 Pro Limited Edition ma w swojej obudowie fragment prawdziwego statku kosmicznego Vostok11. A także czarną tytanową tylną obudowę. Okręgi stanowiące wzór obudowy nawiązują do schematu układu słonecznego.

Na obudowie zawarto też datę, kiedy Wostok 1 wyruszył w kosmos. I uwaga, dostępny będzie tylko jeden taki egzemplarz! Klient może wybrać model iPhone'a, który mu się podoba, w trzech opcjach pamięci. Ceny wahają się od 33 620 dolarów za iPhone 11 Pro 64 GB do 34 790 dolarów za iPhone 11 Pro Max 512 GB.

Źródło: Let's Go Digital

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!