R E K L A M A

Motorola One Zoom debiutuje w Polsce

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Polski oddział Motoroli ogłosił dziś debiut modelu Motorola One Zoom, pierwsze Motoroli z poczwórnym aparatem fotograficznym.


Motorola One Zoom - prosto z polskiej premiery
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Proponuję zacząć od najważniejszego, czyli ceny. Motorola One Zoom będzie kosztować w Polsce 1799 zł, a do wyboru będą trzy kolory obudowy.

Motorola One Zoom jest wyposażona w poczwórny aparat fotograficzny. Jego główna matryca ma 48 megapikseli, przysłonę f/1.7 i obsługuje technologię Quad Pixel, a do tego ma optyczną stabilizację obrazu. Wyróżnikiem smartfonu jest 8-megapikselowy aparat z teleobiektywem, pozwalający uzyskiwać bezstratne zbliżenie 3x oraz hybrydowy zoom 10x. Co ważne, również i ten moduł ma optyczną stabilizację - OIS.

Działanie dwóch najważniejszych aparatów uzupełniają: 16-megapikselowy aparat szerokokątny (117 stopni), a także 5-megapikselowy aparat do pomiaru głębi. Przedni aparat ma natomiast 25 megapikseli - i mieści się w kropelkowym wycięciu w 6,4-calowym ekranie OLED Max Vision o rozdzielczości Full HD+, ze zintegrowanym skanerem linii papilarnych. Sercem smartfonu jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 675, wspomagany przez 4 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, którą oczywiście można rozbudować kartą microSD.

Motorolę One Zoom zasila akumulator o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem 15 W, a wszystko to jest zamknięte w atrakcyjnej wizualnie obudowie z tyłem pokrytym szczotkowanym szkłem. Całość wieńczy akcent w postaci podświetlanego logo Motoroli.

Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
maniel
Ciekawe jak przez ten metal NFC działa, może to plastik udający metal?Szkło udające metal. Macałem, pytałem, czytałem - wiem. A.
.47.1.48 | 19 Sep 2019, 16:09