R E K L A M A

Motorola One Zoom - najlepszy aparat w historii marki

Opublikowane:
fot. DxOMark

Popularny i kontrowersyjny fotograficzny benchmark DxO sprawdził Motorolę One Zoom. Smartfon ten został określony mianem najlepiej fotografującego w historii Motoroli.

Innymi słowy, żaden smartfon Motoroli nie otrzymał tak wysokiej oceny w DxO. Jak wysokiej? Łącznie przyznano 87 punktów, ale rozbijając oceny na zdjęcia i wideo mamy odpowiednio 92 i 77 pkt. Ocenę filmów obniżono za nerwowe działanie autofokusa, a także za nieprawidłowe odwzorowanie barw oraz wysoki poziom artefaktów i zielono-niebieskie zabarwienie ujęć w świetle dziennym. Doceniono za to dobrą stabilizację i niski poziom szumów przy słabym świetle.

W dziedzinie fotografii poszło zdecydowanie lepiej. Zdjęcia zyskały uznanie za dobrą ekspozycję, pewne działanie autofokusa i dobre rozmywanie tła. Wyszczególniono też dobre działanie lampy doświetlającej. Po stronie minusów odnotowano m.in. odwzorowanie barw i błędy przy "wycinaniu" obiektów w ujęciach portretowych. Szczegóły testu DxO znajdziecie w linku źródłowym, a tymczasem zapraszam do obejrzenia naszej recenzji Motoroli One Zoom:


Motorola One Zoom - wideorecenzja
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji DxO

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!