R E K L A M A

BLU Bold N1 zmierza w kierunku premium

Opublikowane:
BLU Bold N1
BLU Bold N1
fot. BLU

Amerykańska firma BLU zaprezentowała nowy model Bold N1. To pierwszy model z nowej rodziny Bold, która ma być pozycjonowana nieco wyżej, niż dotychczasowe modele marki BLU.

BLU Bold N1 będzie sprzedawany za 250 dolarów, ale na razie, w promocji, kosztuje o 50 USD mniej (785 zł). Smartfon wyposażono w 6,4-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ oraz procesor MediaTek Helio P70, zestawiony z 4 GB pamięci operacyjnej i pamięcią dyskową flash 128 GB. W ekranie, który otacza dosyć wąska ramka, wkomponowano czytnik linii papilarnych.

Bold N1 zasila akumulator o pojemności 3500 mAh z szybkim ładowaniem 18 W oraz ładowaniem bezprzewodowym Qi. Przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli i przysłonie f/2.0, ukryto w wysuwającym się z obudowy "peryskopie". Z tyłu znalazł się natomiast aparat podwójny, z matrycą Sony IMX499 o 16 megapikselach i przysłonie f/1.8 i dodatkowym sensorem 5 Mpx do rozmywania tła. Wszystko zamknięto w całkiem zgrabnej obudowie o wymiarach 158,7 x 74,1 x 8,6 mm i wadze 180 g.

Na podstawie informacji BLU

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!