R E K L A M A

Oppo Reno A - wyróżniający się w rodzinie

Opublikowane:
Oppo Reno A
Oppo Reno A
fot. Oppo

Japoński oddział Oppo przedstawił nietypowy model - Oppo Reno A. Telefon ten - choć przypisany do rodziny Reno - ma zupełnie odmienną stylizację.

Pod względem stylizacji, nowy Reno A jest raczej bliższy Oppo AX7 - ma podobną oprawkę aparatu fotograficznego z wysuniętą w bok diodą LED oraz kropelkowy notch. Może to zwiastun włączenia serii A do rodziny Reno...? Na razie nowy model jest dostępny tylko w Japonii - a co oferuje?

Oppo Reno A wyposażono w 6,4-calowy ekran o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 710 i pamięć RAM o pojemności 6 GB. Pamięć wewnętrzna mieści 128 GB i można ją powiększać kartą microSD, warto również zauważyć, że pojemność ta jest wyraźnie akcentowana na grafikach producenckich przy nazwie telefonu. To pozwala przypuszczać, że pojawi się też inny wariant wewnętrznego flasha.

Oppo Reno A dysponuje ekranowym czytnikiem linii papilarnych, a dostępna w dwóch kolorach obudowa jest wodoszczelna zgodnie z certyfikatem IP67. Przedni aparat fotograficzny ma 25 megapikseli, zaś tylny, podwójny, wyposażono w matryce 16 i 2 Mpx. Wszystkim zarządza system Android 9.0 z interfejsem Color OS 6.0, zaś zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 3600 mAh.

Na podstawie informacji Oppo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Spingus
Najważniejsza będzie wycena tego telefonu. Dla mnie duży plus za wodoszczelność, może to być hit w średniej półce????????
.91.6.163 | 09 Sep 2019, 17:09